logo.jpg

CENTRUM WĘDKARSKIE ARAPAIMA, TO MIEJSCE W KTÓRYM SŁUŻYMY WAM DOŚWIADCZENIEM, RADĄ I POMOCA. PO JEDNYM TELEFONIE  PRZEKONASZ SIĘ, ŻE W TYM SKLEPIE WIEMY O CZYM MÓWIMY. PONIEWAŻ CAŁA WIEDZA I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE JEST PRZYNIESIONE PROSTO ZNAD WODY, A NIE Z KATALOGÓW. TWOJE ZADOWOLENIE Z UDANYCH, SZYBKICH I SPRAWNYCH ZAKUPÓW JEST NASZYM PRIORYTETEM.


                                                                                                                                                                                                                                                                                       

MAREK%20ROZY%C5%83SKI%5B1723%5D.jpg

JACEK KARCZMARCZYK

WSPÓŁWŁAŚCICIEL

FOTOGRAF WĘDKARSKI . Z BRANŻĄ WĘDKARSKA ZWIĄZANY OD ZAWSZE. AUTOR WIELU TEKSTÓW O RZECZNYM SPININGU.

  

  

MAREK ROŻYŃSKI

WSPÓŁWŁAŚCICIEL 

WĘDKARZ I PRZEDSIĘBIORCA . MIESZANKA , KTÓRA POWODUJE ,ŻE ARAPAIMA  ZMIERZA TYLKO W JEDNA STRONĘ.  NASTAWIONY NA NIEUSTAJĄCY ROZWÓJ FIRMY PRZY OKAZJI ŚWIETNY CZŁOWIEK I WĘDKARZ.

RADOSŁAW BRZEZIŃSKI

WSPÓŁPRACOWNIK

NASZ NAJMŁODSZY KADROWICZ. BARDZO SYMPATYCZNY I ŻYCZLIWY CZŁOWIEK. O WĘDKARSTWIE I SPRZĘCIE MOŻE ROZMAWIAĆ GODZINAMI. WOLNE CHWILE UWIELBIA SPĘDZAĆ NAD SWOIM TAJEMNYM JEZIOREM ,GDZIE ŁOWI SZCZUPAKI I OKONIE.

 

 

PRZEMEK KARCZMARCZYK 

WIELBICIEL WIELKO  RZECZNYCH MARATONÓW. TYSIĄCE GODZIN NA WODZIE I  NIESZABLONOWE  PODEJŚCIE DO WĘDKARSTWA POWODUJE ,ŻE JEST TO  MEGA SKUTECZNY WĘDKARZ.  JAKO JEDYNY Z NAS MA NA ROZKŁADZIE DWA PONAD METROWEJ DŁUGOŚCI  SANDACZE Z ODRY.  NIE WYNALEZIONO JESZCZE WĘDKI ,KTÓREJ NIE BYŁ BY W STANIE POŁAMAĆ.

BARTOSZ FALEWICZ

FACET ,KTÓRY JAKO JEDYNY ŁOWI RYBY CIĘŻSZE OD SIEBIE :) MIMO MŁODEGO WIEKU I NIEWIELKIEJ WAGI, JEST TO BARDZO DOBRY MATERIAŁ NA ŁOWCĘ OKAZÓW. ZAKOCHANY W WĘDKARSTWIE , ST.CROIX I WIELKICH SUMACH. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć